Kategórie

Zľavnené produkty

Zásobník toaletného papiera JUMBO

DISH7Y

Moderný a elegantný jumbo zásobník toaletného papiera, vyrobený z nerezovej ocele triedy 304

Viac detailov

Dostupnosť:

Skladom - expedujeme ihneď!

36,46 € bez DPH

44,12 € s DPH

Detaily

Moderný a elegantný jumbo zásobník toaletného papiera, vyrobený z nerezovej ocele triedy 304

K dispozícii v brúsenej ocele vyrobenej z 0,9mm 304 nerez
Robustná nerezová zadná doska
Nástenná montážna sada
Predný otvor pre ľahký prístup
Pojme 40mm - 80mm veľkosti jadra
Vhodné pre 300m papiera
Uzamykateľný

rozmery (mm): Ø265 x H120

ČISTENIE NEREZ OCELE

1. Nepoužívajte CHLÓR

Chlór narušuje jedinečnú povrchovú ochrannú vrstvu nerezu. Porušením tejto vrstvy dochádza k vzniku korózie. Preto sa vždy ubezpečte, že prípravky, ktoré používate, chlór neobsahujú.

2. Vyvarujte sa abrazívum aj drôtenkám

Pri čistení nerezových povrchov pracovných stolov, umývacích stolov či iného nerezového nábytku, sa radšej vyvarujte použitie prostriedkov obsahujúcich abrazívne zložky. Vyhnete sa tým znehodnoteniu a poškriabaniu tohto povrchu. Nepoužívajte klasický ani tekutý piesok či dokonca soľ. Nevhodné sú tiež babské rady typu použitia zubnej pasty, ak obsahuje abrazívne zložky. Zaschnuté nečistoty neodstraňujte ani za pomocou drôtenky či hrubej časti hubky na riad. Na očistenie môžete použiť napríklad mikroutierka alebo hubku z hladkej strany.

3. Údržba nerezu ŠPECIÁLNYM prípravkom

Neznamená to, že nesmiete použiť saponát. Samotné odmasťovadlo sice pomôže odstrániť nečistoty, ale už nevyleští a nechráni povrch nerezu. Preto sa odporúča použitie špeciálnych čistiacich prostriedkov na nerez.

4. Nerez znesie aj PRÍRODNÉ STAROSTLIVOSŤ

Na odstránenie nečistôt môžete bez výčitiek použiť aj jedlú sódu, ocot alebo kyselinu citrónovú, ktorá sa veľmi osvedčuje při odstraňovanie vodného kameňa z nerezových umývadiel alebo sanitačných nádob. Jedlá sóda zase vie perfektne odstrániť zašlé nečistoty a ocot dodá všetkému krásny lesk, keď ho rozotrite do sucha. Po použití prírodných čističov vždy nezabudnite povrchy dôkladne opláchnuť vodou.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: