Kategórie

Zľavnené produkty

Dezinfekčný prostriedok ISOLDA disinfection skin - 500 ml Zobraziť väčšie

Dezinfekčný prostriedok ISOLDA disinfection skin - 500 ml

CN/VPDRA005095/PC

Alkoholový dezinfekčný prostriedok, s veľmi dobrou dermálnou toleranciou, určený na priame použitie pre hygienu a dezinfekciu pokožky.

Viac detailov

Dostupnosť:

Skladom - expedujeme ihneď!

16,20 € bez DPH

19,60 € s DPH

Detaily

Dezinfekčný prípravok obsahujúci zmes alkoholov a triklosan, s veľmi dobrou dermálnou tolerancií, ktorý je určený na priame použitie pre hygienu a dezinfekciu pokožky. Je použiteľný najmä v zdravotníckej praxi, ale aj pri ďalších epidemiologicky závažných činnostiach, napríklad potravinárske prevádzky, kozmetické služby, pedikúra, manikúra, kaderníctvo, holičstvo a pod. Prostriedok je účinný proti širokému spektru baktérií, mykobaktérií, plesní, kvasiniek a vírusov. Má pH neutrálne, bez parfumu.

Použitie:

Prostriedok sa dodáva v praktickej fľaši a najčastejšie sa používa v spojení s dávkovačom CLICK & GO, ktorý je vybavený aj bezkontaktným lakťovom dávkovaním. Prostriedok je pre dávkovača dodávaný v gélovej forme, ale pre hygienické slučky a automatické dávkovanie v potravinárskom priemysle je dodávaný vo väčšom balení aj v tekutej forme.

Prostriedok Isolda DISINFEKTION SKIN je určený a schválený pre Hygienickú dezinfekciu rúk (HDR) podľa normy EN 1500. Redukuje množstvo prechodné mikroflóry na povrchu rúk s cieľom prerušiť cestu prenosu mikroorganizmov. Vykonáva sa vtieraním alkoholového dezinfekčného prostriedku v množstve 3 ml po dobu 30 sekúnd do suchej pokožky (bez použitia vody) až do úplného zaschnutia.

Spektrum účinku:

  • Baktericídne - na baktérie G + a G- vrátane TBC
  • Fungicídne - väčšina mikroskopických húb
  • Virucidné - HIV, rotavírusy, hepatitída B a C (HBV, HCV)

Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.