Kategórie

Dávkovač na tekuté mydlo vertikálný, 1000 ml

DISH5V

Oceľový dávkovač tekutého mydla 1 liter, vertikálne.

Viac detailov

Dostupnosť:

Skladom – expedujeme ihneď!

31,53 € bez DPH

38,15 € s DPH

Tabuľka dát

Hĺbka 6,6 cm
Šírka 12,3 cm
Výška 20,9 cm
Farba Nerez oceľ
Hmotnosť 0,4 kg
Záruka 2 roky
Materiál Nerez oceľ
Objem 1000 ml
Kapacita až 1 000 dávok
Typ naplne Tekuté mydlo na doplňovanie
Uzamykateľný Áno

Detaily

Vyrobené z leštenej ušľachtilej ocele s hrúbkou 8 mm. Jedinečný, elegantný vzhľad. Pripevnenie na stenu. Okienka na kontrolu objemu mydla, uzamykateľný.

Materiál: Leštená nerezová oceľ
Kapacita: 1000 ml
výška: 20,9 cm
Šírka: 12,3 cm
Hĺbka: 6,6 cm

ČISTENIE NEREZ OCELE

1. Nepoužívajte CHLÓR

Chlór narušuje jedinečnú povrchovú ochrannú vrstvu nerezu. Porušením tejto vrstvy dochádza k vzniku korózie. Preto sa vždy ubezpečte, že prípravky, ktoré používate, chlór neobsahujú.

2. Vyvarujte sa abrazívum aj drôtenkám

Pri čistení nerezových povrchov pracovných stolov, umývacích stolov či iného nerezového nábytku, sa radšej vyvarujte použitie prostriedkov obsahujúcich abrazívne zložky. Vyhnete sa tým znehodnoteniu a poškriabaniu tohto povrchu. Nepoužívajte klasický ani tekutý piesok či dokonca soľ. Nevhodné sú tiež babské rady typu použitia zubnej pasty, ak obsahuje abrazívne zložky. Zaschnuté nečistoty neodstraňujte ani za pomocou drôtenky či hrubej časti hubky na riad. Na očistenie môžete použiť napríklad mikroutierka alebo hubku z hladkej strany.

3. Údržba nerezu ŠPECIÁLNYM prípravkom

Neznamená to, že nesmiete použiť saponát. Samotné odmasťovadlo sice pomôže odstrániť nečistoty, ale už nevyleští a nechráni povrch nerezu. Preto sa odporúča použitie špeciálnych čistiacich prostriedkov na nerez.

4. Nerez znesie aj PRÍRODNÉ STAROSTLIVOSŤ

Na odstránenie nečistôt môžete bez výčitiek použiť aj jedlú sódu, ocot alebo kyselinu citrónovú, ktorá sa veľmi osvedčuje při odstraňovanie vodného kameňa z nerezových umývadiel alebo sanitačných nádob. Jedlá sóda zase vie perfektne odstrániť zašlé nečistoty a ocot dodá všetkému krásny lesk, keď ho rozotrite do sucha. Po použití prírodných čističov vždy nezabudnite povrchy dôkladne opláchnuť vodou.